Dania Główne

Życie Gruzji Bydgoszcz

Chashushuli

Pikantne danie a'la gulasz z mięsem wołowym, pomidorami i cebulką. Sos na bazie pomidorów. Potrawa przyprawiona gruzińskimi ziołami, świeżo siekaną natką pietruszki oraz kolendrą. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri".

450g - 28,00 zł

Życie Gruzji Chkmeruli

Chkmeruli

Soczyste kawałki duszonego kurczaka w gęstym sosie śmietanowo-czosnkowym, Całość doprawiona gruzińskimi przyprawami i ziołami. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

500g - 26,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Adjapsandali

Gruzińska potrawa wegeteriańska. W tłumaczeniu dosłownym oznacza "gruziński chaos". Przygotowana z pieczonego bakłażana, wszystkich kolorów papryki, cebuli i pomidorów. Danie doprawione przyprawami gruzińskimi oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendrą. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

450g - 26,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Lobio

W dosłownym tłumaczeniu oznacza fasola. Wegetariańska potrawa jednogarnkowa z czerwonej fasoli z dodatkiem cebuli, ostrej papryki, świeżo siekanej natki pietruszki i kolendry. Całość doprawiona gruzińskimi ziołami i przyprawami. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

500g - 23,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Lobio Rachuli

Potrawa jednogarnkowa z czerwonej fasoli z dodatkiem boczku, cebuli, ostrej papryki, świeżo siekanej natki pietruszki i kolendry. Całość doprawiona gruzińskimi ziołami i przyprawami. Wzbogacona o boczek wersja tego dania pochodzi z regionu Racha. Podawana w gorącym, glinianym naczyniu w kształcie garnuszka. Serwowane z gruzińską kiszonką "solenie" i chlebkiem "puri".

550g - 25,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Kupati

Kiełbaski wołowo-wieprzowe (70%-30%) w naturalnych osłonkach. Przygotowane i przyprawione gruzińskimi przyprawami w stu procentach przez naszych kucharzy. Podawane w gorących, glinianych miseczkach "ketsi". Serwowana w z czerwoną cebulką, ostrą papryką oraz chlebkiem "puri"

450g - 27,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Chahohbili

Danie a'la gulasz, z kawałkami mięsa drobiowego, w sosie z pomidorów, cebuli i czosnku, Potrawa umiejętnie odprawiona gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendry. Serwowane z chlebkiem "puri"

500g - 26,00 zł

Życie Gruzji Satsivi​ kurczak

Satsivi

Soczyste kawałki kurczaka z sosem z oczechów włoskich, doprawionym czosnkiem, cebulką oraz przyprawami gruzińskimi Danie serwowane z chlebkiem "puri"

450g - 26,00 zł

Życie Gruzji Odjahuri

Odjahuri

Danie jednogarnkowe z kawałkami mięsa wieprzowego lub drobiowego, ziemniakami, cebulką, papryką czerwoną, czosnkiem i pomidorami. Umiejętnie doprawione gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendry. Podawany w gorącej, glinianej miseczce "ketsi"

450g - 26,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Odjahuri Soko

Danie jednogarnkowe z pieczarkami, ziemniakami, cebulką, papryką czerwoną, czosnkiem i pomidorami. Umiejętnie doprawione gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendry. Podawany w gorącej, glinianej miseczce "ketsi"

300g - 18,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Kotleciki jagnięce z kostką

Delikatna jagnięcina otulona pikantnym sosem paprykowym adjika umiejętnie przyprawiona smakami Gruzji, podawana z ziemniaczkami.

450g - 50,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Chanaki

Potrawa z kawałkami mięsa jagnięcego, ziemniakami, pomidorami, bakłażanem i cebulką. Danie idealnie doprawione gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekną natką pietruszki i kolendry. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri:

450g - 36,00 zł

Życie Gruzji Pstrąg

Pstrąg z pieca

Filetowane pstrąg z pieca. Pstrąg z hodowli pstrąga Mylof. Serwowane z pieczonym ziemniakiem oraz warzywnym sosem salsa.

400g - 36,00 zł

Życie Gruzji Pstrąg z patelni

Pstrąg z patelni

Filetowane pstrąg smażony. Pstrąg z hodowli pstrąga Mylof. Serwowany z pieczonym ziemniakiem, sosem z owoców granatu - Narsharab oraz orzechami włoskimi.

400g - 36,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Życie Gruzji

Specjalność Szefa kuchni. Grillowane żebro wieprzowe. Podawane ze smażonymi ziemniakami, warzywami oraz trzema rodzajami sosów. Danie przewidziane dla dwóch lub więcej osób.

1200g - 80,00 zł

Gwiazdki Gruzińskie Jedzenie

Zależy nam na waszych opiniach

Powiedz nam proszę co myślisz.
Wasze opinie pozwalają nam rosnąć.
Życie Gruzji Restauracja Skłodowskiej
Kontakt
Poznaj smak Gruzji osobiście.
Zarezerwuj stolik już teraz!
Nasz adres:
Godziny otwarcia:
Gruzińskie jedzenie w Bydgoszczy