Dania Główne

Życie Gruzji Bydgoszcz

Chashushuli

Pikantne danie a'la gulasz z mięsem wołowym, pomidorami i cebulką. Sos na bazie pomidorów. Potrawa przyprawiona gruzińskimi ziołami, świeżo siekaną natką pietruszki oraz kolendrą. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri".

450g - 37,00 zł

Życie Gruzji Chkmeruli

Chkmeruli

Soczyste kawałki duszonego kurczaka w gęstym sosie śmietanowo-czosnkowym, Całość doprawiona gruzińskimi przyprawami i ziołami. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

500g - 37,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Adjapsandali

Gruzińska potrawa wegeteriańska. W tłumaczeniu dosłownym oznacza "gruziński chaos". Przygotowana z pieczonego bakłażana, wszystkich kolorów papryki, cebuli i pomidorów. Danie doprawione przyprawami gruzińskimi oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendrą. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

450g - 37,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Lobio

W dosłownym tłumaczeniu oznacza fasola. Wegetariańska potrawa jednogarnkowa z czerwonej fasoli z dodatkiem cebuli, ostrej papryki, świeżo siekanej natki pietruszki i kolendry. Całość doprawiona gruzińskimi ziołami i przyprawami. Podawane w gorącej, glinianej miseczce "ketsi". Serwowane z chlebkiem "puri"

500g - 34,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Lobio Rachuli

Potrawa jednogarnkowa z czerwonej fasoli z dodatkiem boczku, cebuli, ostrej papryki, świeżo siekanej natki pietruszki i kolendry. Całość doprawiona gruzińskimi ziołami i przyprawami. Wzbogacona o boczek wersja tego dania pochodzi z regionu Racha. Podawana w gorącym, glinianym naczyniu w kształcie garnuszka. Serwowane z gruzińską kiszonką "solenie" i chlebkiem "puri".

550g - 37,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Kupati

Kiełbaski wołowo-wieprzowe (70%-30%) w naturalnych osłonkach. Przygotowane i przyprawione gruzińskimi przyprawami w stu procentach przez naszych kucharzy. Podawane w gorących, glinianych miseczkach "ketsi". Serwowana w z czerwoną cebulką, ostrą papryką oraz chlebkiem "puri"

450g - 37,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz
Życie Gruzji Odjahuri

Odjahuri

Danie jednogarnkowe z kawałkami mięsa wieprzowego lub drobiowego, ziemniakami, cebulką, papryką czerwoną, czosnkiem i pomidorami. Umiejętnie doprawione gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendry. Podawany w gorącej, glinianej miseczce "ketsi"

450g - 37,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz

Odjahuri Soko

Danie jednogarnkowe z pieczarkami, ziemniakami, cebulką, papryką czerwoną, czosnkiem i pomidorami. Umiejętnie doprawione gruzińskimi przyprawami oraz świeżo siekaną natką pietruszki i kolendry. Podawany w gorącej, glinianej miseczce "ketsi"

300g - 33,00 zł

Życie Gruzji Bydgoszcz
Życie Gruzji Bydgoszcz
Życie Gruzji Bydgoszcz

Życie Gruzji

Specjalność Szefa kuchni. Grillowane żebro wieprzowe. Podawane z frytkami, warzywami oraz trzema rodzajami sosów. Danie przewidziane dla dwóch lub więcej osób. Przygotowanie dania trwa ponad godzinę.
(Polecamy zamawiać wczesnej przy rezerwacji stolika.)

1200g - 140,00 zł

Gwiazdki Gruzińskie Jedzenie

Zależy nam na waszych opiniach

Powiedz nam proszę co myślisz.
Wasze opinie pozwalają nam rosnąć.
Kontakt
Poznaj smak Gruzji osobiście.
Zarezerwuj stolik już teraz!
Nasze adresy:
Kąkolowa 2, Osielsko (Hotel Tyrol)
Godziny otwarcia:
Życie Gruzji Zupa Chakapuli
Życie Gruzji Pstrąg
Gruzińskie jedzenie w Bydgoszczy